Auto Mouse Clicker by Autosofted

1.7
oy
0

İhtiyacınız kadar otomatik tıklamayı programlayın

19.5k

Bu uygulamayı oyla

Fare ile sürekli tıklamanız gereken bir işe ihtiyacınız olduğunda, sıkılmadan ya da yorulmadan tıklama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu tarz bir eylem için programa ihtiyacınız varsa, bu işi görecek Auto Mouse Clicker by Autosofted uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Bu program öyle tasarlandı ki yapmanız gereken tek şey tıklamak için ekranda bir nokta belirlemektir, sonra kaç kez aynı noktaya tıklamak istiyorsanız seçin ve otomatik olarak siz geri gelene kadar işlem devam etsin.

Auto Mouse Clicker by Autosofted'ın arayüzü çok basittir ve üç farklı bölmeyi içerir. İlkinde, hangi tuşun harekete geçeceği ve otomatik tıklama işlemini sonlandıracağını seçebilirsiniz. Hemen altında, siz olmadan farenin yaptığı her şeyi kontrol edebileceğiniz bir liste göreceksiniz. Son olarak, programın bir kişiselleştirme bölmesi mevcuttur.

İşleme başlamak çok basit. İşlemi başlatacak ve durduracak olan tuşu seçin, daha sonra başlamasını bekleyin. Beş saniye sonra, programın otomatik olarak tıklamasını istediğiniz köşesine tıklayın. Bu hareketleri kaydettiğinizde, Auto Mouse Clicker by Autosofted fareyi kontrol altına alır. İşlemi durdurmak için aynı tuşa tekrar basın ve farenin kontrolünü tekrar alın.
Notlar

SideSlide MSXML 6.0 gerektirir, bu uygulamayı aquí linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

Uptodown X